Preskočiť na obsah
TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG

Financie a poistenie

TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o.

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Sídlo
Ľudovítová
Od roku
2007
IČO
36 781 703

TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Ľudovítová 74, 951 44 Ľudovítová
Na trhu od
24. mája 2007
IČO
36 781 703
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
24
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG

Spoločnosť TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o. má sídlo na adrese Ľudovítová 74, 951 44 Ľudovítová. Zapísaná je od 24. mája 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet činnosti tvorí 24 položiek, napríklad veľkoobchod, maloobchod a podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 781 703
DIČ
2022384221
Dátum vzniku
24. mája 2007
Sídlo
Ľudovítová 74, 951 44 Ľudovítová
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 19975/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné finančné pomocné inštitúcie
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 24 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zobraziť všetkých 24 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Upratovacie služby
  • Prenájom strojov a zariadení
  • Faktoring a forfaiting
  • Vedenie účtovnej evidencie
  • Činnosť ekonomických a účtovných poradcov
  • Organizovanie výstav a spoločenských podujatí
  • Organizovanie prednášok a školení
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností
  • Predaj nápojov na priamu konzumáciu
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • Izolatérstvo
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Činnosť podriadeného finančného agenta v sektore poistenia a zaistenia

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ľudovítová 74, 951 44 Ľudovítová.

Čím sa TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: veľkoobchod; maloobchod; podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti.

Aké je IČO – TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o.?

IČO je 36 781 703, DIČ 2022384221.

Kedy vznikla TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o.?

Vznik: 24. mája 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Ľudovítová 74 951 44 Ľudovítová

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TOP INVEST GROUP, s.r.o.; skrátený názov TIG s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese top-invest-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.